ILO FEST 2020

Põhjamaine Õunaõite Festival 21.-31. Mai

Iga aasta kevadel alustavad Siidrikoja õunaaedades üle 9000 õunapuu teekonna, mis algab esimese väikese õiekesega ning millele järgneb sünkroniseeritult terve õitemeri. Sel teekonnal saavad õitest pärast pikka seiklust väärikad ja innovatiivsed tooted. Vaade õitemerest on midagi erilist, midagi mis jääb meelde veel aastateks ning just seda soovime jagada terve maailmaga. Meie jaoks ei kirjelda see sündmus mitte ainult looduse lõpmatut ilu vaid ka järjekordse uue tsükli algust – nii looduses kui ka kõikide meie eludes. ILO FEST on mõeldud tähistamaks just seda teekonna algust, olgu see looduses või meis endis.

Külastuse info:
Asukoht: Siidrikoda
Kuupäevad: 21.05 – 31.05.20
Aeg: 10-19:00 iga poole tunni tagant
Kestvus: Täpselt nii kaua kui soovid
Reserveering: 5€/grupp*
* 1 Grupp = 1 inimene, pere või paar
NB! Reserveering kehtib pärast selle eest tasumist e-poes. Reserveeringut saab vajadusel liigutada kui sellest vähemalt 24h enne reserveeringu algust teada anda. Reserveeringu muutmiseks kirjutada aadressile ingmar@siidrikoda.ee

Me soovime, et üritus kutsuks kokku inimesi üle terve maailma ning see aasta on meie esimene samm selle suunas. Praeguse pandeemia tõttu oleme pidanud võtma teatud samme ohutuse tagamiseks, mis tähendab, et meie aedasid saab külastada vaid väikeste gruppide kaupa. See-eest saavad kõik meie külalised nautida täielikku vabadust ja privaatsust õunaaedades. Õunaaiad ootavad sind!

Pea meeles:

  • Võta kindlasti kaasa kaamera
  • Kui ilm lubab, paki kaasa ka pikniku tekk.

Kui Siidrikoda tundub liiga kaugel, siis miks mitte panna kokku pikem tuur õitsvasse Lõuna-Eestisse? Siit leiad endale toredaid majutuskohtade võimalusi ja Siit leiad, mida kõike veel meie läheduses teha saab.

 

Fotograafidele:

Tahad õitemeres fotoshooti korraldada? Võta meiega ühendust.