Meeskond

Sulev NõmmannSulev Nõmmann, PhD, ärijuht ja visionäär, Siidrikoja asutaja ja juhatuse liige. Peale mitmeid aastaid rahvusvahelises avalikus teenistuses töötamist rajas Sulev 2006. aastal Lõuna-Eestisse kaasaegse õunaaia esmase eesmärgiga siduda oma perekonna elu taas Eestiga. Kaugem äriline visioon oli käivitada enda kasvatatud tooraine baasil töötlev tööstus. OÜ Siidrikoda asutati 2011. aastal.


Rain KuldjärvRain Kuldjärv: T&A. Rain on omandanud magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis Toidutehnika- ja tootearenduse valdkonnas ning jätkab oma õpinguid samal erialal doktorantuuris. Raini igapäevane teadus- ja arendustegevus on tihedalt seotud nii sensoorse- kui ka instrumentaalanalüüsiga ning erinevate fermentatsiooniprotsesside uurimisega. Rain on meie katsete ja laboratoorsete uuringute vedaja.


Janica SeppJanica Sepp on Siidrikoja finantsjuht ja raamatupidaja. Tal on pikk ja põhjalik kogemus tööstusliku tootmisettevõtte finantsjuhtimises. Lisaks on Janica oma varasemas töökogemuses olnud vastutav müügitegevuse, hangete ja logistika juhtimise eest. Nüüd aitab Janica Siidrikojal saavutada seatud finantseesmärke, optimeerida tootmist ja kasvatada eksporti.


Signe VentselSigne Ventsel on Siidrikoja turundus- ja kommunikatsioonijuht. Signe teab kuidas luua ja pidevalt täiustada Siidrikoja lugu Signe veab ka kohaliku müügi kasvu. Selleks tutvustame laiemale tarbijaskonnale siidrikultuuri siinses regioonis.


Tea NõmmannTea Nõmmann tippjuhina vastutab Siidrikoja kvaliteedijuhtimissüsteemi ja dokumendihalduse eest. Tea hoiab liiga lennukaid ideid ohjes, heas mõttes. Peale kõige muu suhtleb Tea mesilastega, kes teevad ära tänuväärse töö õunapuuõite tolmeldamisel. Ilma mesilasteta see äri ei toimiks.


Kalev Abiline on tööstusautomaatik, kes hoiab Siidrikoja tootmisseadmed töökorras. Naaberküla mehena on ta vajadusel 10 minuti kaugusel Siidrikoja tootmisest, tagades kiired lahendused kõikidele Siidrikoja tootmises tekkivatele tehnilistele probleemidele.


Ingmar NõmmannIngmar Nõmmann, noorim Siidrikoja tiimis, on võtnud enda südameasjaks Siidrikoja kodulehe ja sotsiaalmeediaväljundite halduse ning efektiivse e-kaubanduse üles ehitamise.


Christopher NõmmannChristopher Nõmmann on Eesti Kunstiakadeemia üliõpilane ja meie tootedisainer Christopheri loomingulist panust on märgata Siidrikoja tootekujundustes ja visuaalides.


Ene Joosep, tootmise assistent. Ene on hoolas ja väga hea rutiinitaluvusega töötaja igapäevases Siidrikoja tootmises.